Antal Berkes

1874 - 1938 Budapest.

Objekte aus vergangenen Auktionen

  • Berkes, Antal, Budapest, Öl/Lw. 60 x 80 cm.

    Los: 564 258

    Berkes, Antal

    Antal Berkes

    Limitpreis: 1.500 €

  • Berkes, Antal. Sommerliche Parkszene in Budapest. Öl/Malkarton. 30 x 40 cm. Sign., dat. 1938.

    Los: 561 129

    Berkes, Antal

    Antal Berkes

    Limitpreis: 350 €