Los: 129

Berkes, Antal. Sommerliche Parkszene in Budapest. Öl/Malkarton. 30 x 40 cm. Sign., dat. 1938.

Antal Berkes

Sommerliche Parkszene in Budapest. Öl/Malkarton. 30 x 40 cm. Sign., dat. 1938.

Limitpreis: 350 €