Los: 82

Böhme, Karl Theodor

Karl Theodor Böhme

"Capri". 80 x 58 cm. Rest., sign., dat. 1896.

Privatsammlung München

Zuschlag: 1.900 €

559 - Herbstauktion 2019
19. Oktober 2019 um 10:00